dom studencki spartakus wrocław

dom studencki spartakus wrocław
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_wakacje7.jpgKażdy z nas lubi inną formę wypoczynku. Jeden będzie czuł się najlepiej leżąc na plaży, inny biegając wzdłuż brzegu morza, a komuś innemu największą przyjemność będzie sprawiać chodzenie po górach.
Ale dlaczego właściwie lubimy po nich chodzić?
Ubieramy wygodny strój, buty trekingowe, zaopatrujemy się w butelkę wody, kilka i kanapek i oczywiście obowiązkowo tabliczkę (no dobrze, dwie…) czekolady, bo przecież organizm potrzebuje energii.
Krótka rozgrzewka, plecak na plecy i już możemy iść…
Zaczynamy wchodzić i czujemy, że pojawia się kryzys. To normalne, jeżeli na co dzień nie chodzimy po górach w dużej ilości (a zazwyczaj jednak tego nie robimy). Należy jednak zebrać się w sobie, ewentualnie przystanąć na chwilę i napić się wody, zjeść kostkę czekolady i ruszyć dalej, aby zdobywać szczyty.
Lubimy chodzić po górach, bo turystyka kwalifikowana daje mnóstwo satysfakcji. Kiedy zdobędziemy kilka szczytów będziemy mieli lepsze samopoczucie i ukochane uczucie samozadowolenia. A, no i nie zapominajmy o zdjęciach, które po powrocie będzie można z dumą pokazywać znajomym. Warto chodzić po górach, gdyż daje to ogromnie dużo radości!

Podobne wpisy związane z podróżami:

About the author /


Related Articles

Ostatnio dodane: