Lubię samochody

Lubię samochody
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bardzo lubię jeździć samochodami. Już dawno temu zrobiłam prawo jazdy kategorii B, teraz chcę zdobyć uprawnienia do prowadzenia ciężarówek. Ogromnie interesuje mnie motoryzacja we wszystkich jej aspektach, lubię zarówno jeździć, jak i analizować budowę samochodu.
Oczywiście sprawdzam też wszystkie możliwe nowości. Sama jeżdżę starym samochodem, choć jest on doskonale utrzymany. Niemniej jednak bardzo lubię oglądać katalogi firm, uważam bowiem, że motoryzacja to nie tylko funkcjonalność, ale i piękno. Mam swoje ulubione marki i modele, często wymyślam sobie samochody, a nawet je ryzuję.
Oprócz tego chętnie asystuję przy naprawach samochodów. Mimo tego, że jestem dziewczyną, znam się na tym, a motoryzacja nie ma przede mną tajemnic. Potrafię zdiagnozować przyczyny awarii samochodu. Co prawda rzadko mam okazję zabłysnąć swoją wiedzą, ponieważ nikt nie wierzy, że dziewczyna może mieć wiedzę o budowie i działaniu samochodu. Wszystkim się wydaje, że motoryzacja nie jest dla kobiet, a to nieprawda.

Podobne wpisy związane z podróżami:

About the author /


Related Articles

1 komentarz

  1. admin

    auta dostawcze chłodnie

Ostatnio dodane: