tani nocleg wrocław akademik

tani nocleg wrocław akademik
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

podroze (3)Mediolan czasami nazywany jest światową stolicą mody, a jego ?modowe? serce wyznaczone jest przez trzy ulice: Via Manzoni, Via Della Spiga i Corso Venezia. Są to najlepsze adresy w mieście na robienie zakupów ( przynajmniej dla tych, których portfele są odpowiednio zasobne). Jest tu aż gęsto od firmowych sklepów Gucci, Valentino, Chanel, Tiffany?ale pooglądać wystawy można także bez wielkich funduszy.
W kościele Santa Maria delle Grazie jest słynny fresk Leonarda da Vinci ?Ostatnia Wieczerza?, ale nie można obejrzeć jej tak po prostu z ?marszu?: bilety na piętnastominutowy seans obejrzenia tego dzieła należy rezerwować z dość znacznym wyprzedzeniem. Jego popularność znacznie wzrosła po sukcesie ? Kodu Leonarda da Vinci? i każdy chce się na własne oczy przekonać czy autor książki nie wymyślił sobie szczegółów dla potrzeb swojej pracy.
W Mediolanie warto także przespacerować się pośród 135 koronkowych wieżyczek, rzeźb i gargulców, które umieszczone są na dachu Katedry Narodzin św. Marii. Mediolańska katedra wybudowana w (a właściwie zaczęto, bo skończone dopiero dwieście lat później) w 1386 roku jest trzecią, co do wielkości świątynią na świecie?

Podobne wpisy związane z podróżami:

About the author /


Related Articles

Ostatnio dodane: