Obozy młodzieżowe – Jelenia Góra

obozy młodzieżowe (5)Obozy pod namiotem
Obozy młodzieżowe pod namiotem były niegdyś najtańszą, a czasem jedyną formą wakacyjnego wyjazdu młodzieży. /Chociaż był okres, że ich popularność spadła, obecnie obozy młodzieżowe pod namiotami powoli wracają do łask.

Powodów jest wiele. Jednym z nich jest oczywiście cena. Obozy młodzieżowe pod namiotem są wciąż najtańszą formą wyjazdu dla naszej młodzieży. Kolejnym jest również sama nasza młodzież, która „zmęczona” naszym wygodnym życiem, szuka czegoś innego i jakiejś odskoczni od codzienności.

Obozy młodzieżowe pod namiotem, według wielu pedagogów są też dobre jeśli chodzi o właściwości wychowawcze. Dzieci współczesne często są zbyt wychuchane, i za mało samowystarczalne. Obozy młodzieżowe pod namiotem potrafią być bardzo dobrą szkołą życia. Oczywiście wszystko, jest w granicach rozsądku. Obozy młodzieżowe pod namiotem to nie obóz przetrwania. Taki wyjazd ma nauczyć naszą pociechę zadbać samemu o siebie w normalnych warunkach domowych, czego niestety wielu w dalszym ciągu nie potrafi.

Podobne wpisy związane z podróżami:

About the author /


Related Articles

Ostatnio dodane: