Turystyka biznesowa

rp_turystyka4.jpgCzy ludzie lubią wyjeżdżać w sprawach służbowych? Prawdopodobnie każdy inaczej na to patrzy, uwzględniając przy tym swoje zobowiązania rodzinne, towarzyskie, różne zajęcia dodatkowe (jeżeli oczywiście ma na nie jeszcze czas po pracy, w dzisiejszych czasach coraz częściej o tę wolną chwilę ciężko) czy sytuację materialną (czy aby na pewno musi się na ten wyjazd zgadzać?).
Oczywiście bardzo wiele zależy też od miejsca, w które mamy jechać. Każdy chętniej pojedzie do gorącej Hiszpanii niż z założenia chłodnej Finlandii. Nastawienie do podróży ma ogromnie duże znaczenie. Wiadomo, że jeżeli wsiądziemy w samolot, samochód, autokar czy inny oferowany nam środek transportu, z uśmiechem na twarzy i myślą, że wyjazd na pewno będzie świetny (w wolnym czasie przecież można pozwiedzać okolicę) to uda się bardziej niż ten, na którego myśl będziemy się stawać posępni i rozeźleni…
Dlatego zawsze przed takim wyjazdem trzeba pamiętać, iż turystyka biznesowa jest częścią naszego zawodu, a przecież znacznie przyjemniej jest jeździć po jakże ciekawym świecie niż siedzieć przez 8 godzin w gabinecie, z którego już po wejściu chcemy zaraz wychodzić.

Podobne wpisy związane z podróżami:

About the author /


Related Articles

Ostatnio dodane: