DS spartakus akademik awf Wrocław

DOM STUDENCKI SPARTAKUS

10-cio piętrowy DS, który może pomieścić do 450 osób. Posiada pokoje 1, 2 i 3-osobowe oraz pokoje gościnne do wynajmu. W roku akademickim studenci mają możliwość kwaterunku od połowy września do końca czerwca. Ceny rozpoczynają się od 330 zł. Istnieje możliwość wynajmu pokoi gościnnym po wcześniejszej rezerwacji. W okresie wakacyjnym możliwość wynajmu.

OFERTA

DOM STUDENCKI OLIMPIA

Znajdujący się obok Stadionu Olimpijskiego DS „Olimpia” oferuje studentom pokoje 1, 2 i 3-osobowe o podwyższonym standardzie. Do dyspozycji wszystkich mieszkańców w pełni wyposażona kuchnia oraz pomieszczenie z pralką (pranie w cenie wynajmu). W kolejnych miesiącach zostanie oddana do użytku restauracja mieszcząca się na parterze.

OFERTA

• WYBIERZ AKADEMIK DLA SIEBIE •
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WE WROCŁAWIU DOMY STUDENCKIE

Dom Studencki Spartakus

Mieszczący się w sąsiedztwie pętli tramwajowej Sępolno DS Spartakus jest głównym obiektem mieszkalnym kampusu Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Budynek wyposażony w 2 windy, sale tv, sale nauk oraz pralnio-suszarnie. Posiadamy infrastrukturę oraz pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość rezerwacji pokoi gościnnych ulokowanych na parterze i 1 piętrze po wysłaniu wiadomości email.

NAPISZ DO NAS

REZERWACJE

apartamenty

Dysponujemy równiez apartamentami z prywatną łazienką. Cena wynajmu zaczynają się od 90 zł

Pokoje gościnne

Posiadamy pokoje gościnne posiadające wspólną łazienkę. Ceny wynajmu zaczynają się od 45 zł

Pokój dla osób niepełnosprawnych

Pomieszczenie jest przystosowane dla osób jeżdżących na wózku inwalidzkim. Łazienka również spełnia wszystkie wymogi ułatwiające korzystanie z sanitariatu.

pokoje

studenckie

Każdy pokój studencki jest wyposażony w zestaw szaf, łóżek, stołów i krzeseł. Pokoje posiadają lodówki i zestaw pościeli. Istnieje możliwość doposażenia po wcześniejszym otrzymaniu zgody przez obsługę akademika. W pokojach nie wolno posiadać urządzeń o dużym poborze mocy (czyt. mikrofalówka, piekarnik)

Pokoje

studenckie

Pokoje studenckie, które oferuje DS Spartakus są podzielone na:

1, 2 i 3-osobowe. Każdy segment zawiera 4 pokoje + wspólna łazienka (prysznic + wc).

Cena już od 330 zł /mc.*

*Cena dla pokoji 2, 3-osobowych

segregacja

śmieci

Na terenie całego domu studenckiego obowiązuje segregacja śmieci. Każdy student ma obowiązek segregowania swoich odpadów. Odpady mieszane są utylizowane w specjalnie wyznaczonym miejscu, które zostało wskazane przez kierownictwo DS Spartakus.

tereny

zielone

Z myślą o mieszkańcach i studentach Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, obok akademika jest specjalna strefa grillowania i spotkań. Teren jest oświetlony i posiada ławki. Na terenie DS Spartakus jest możliwość wypożyczenia grilla – więcej informacji udziela Rada Mieszkańców DS Spartakus

pakring

studencki

DS Spartakus zapewnia wszystkim mieszkańcom darmowy parking w samym centrum kampusu AWF Wrocław. Dodatkowo, każdy mieszkaniec otrzyma przepustkę wjazdową na teren Stadionu Olimpijskiego, dzięki czemu nie będzie musiał uiszczać opłaty
(3 zł ) w ramach wjazdu.

< >
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WE WROCŁAWIU

Dom Studencki olimpia

Od roku akademickiego 2017/2018 studenci Akademii Wychowania Fizycznego mają możliwość zakwaterowania się w nowym domu studenckim – „Olimpia”.

Akademik jest alternatywą dla DS Spartakus, czyli głównego obiektu mieszkalnego Uczelni. Został stworzony na bazie hotelu, który znajdował się tam wcześniej. Do dyspozycji mieszkańców jest w pełni umeblowana kuchnia oraz pralnia, która wliczona jest w cenę czynszu. Istnieje możliwość wynajęcia pokoi przez osoby przybywające do Wrocławia w celach biznesowych i turystycznych. Rezerwacja odbywa się drogą mailingową.

NAPISZ DO NAS

REZERWACJE

wyposażenie kuchni

Mieszkańcy mają do dyspozycji dwie w pełni wyposażone kuchnie.

pokoje 2 osobowe

Idealny wybór dla par, których na Słonecznej Uczelni nie brakuje. Do wyboru mamy tutaj pokoje z prywatną łazienką lub łazienką na 2 pokoje.

Pokoje 1 osobowe

Wygodne przestronne pokoje dla osób lubiących prywatność. Do wyboru mamy tutaj pokoje z prywatną łazienką lub łazienką na 2 pokoje.

POKOJE

1 OSOBOWE

Ceny pokoi zaczynają się od 890 zł

i są zależne od rodzaju łazienki.

Łazienki

w pokojach

W przypadku łazienek w pokojach dwuosobowych mówimy tutaj o dużym przestronnym pomieszczeniu, które gwarantuje zamontowanie suszarki na pranie bez tracenia cennego miejsca.

Pokoje 2 os. już od 520 zł

przestrzeń

w korytarzach

Kierownictwo DS Olimpia rozpoczęła starania o doposażenie korytarzy w sprzęt audo/video oraz zestaw mebli wypoczynkowych, które można wykorzystać podczas spotkań ze znajomymi odwiedzającymi akademik.

Podobne wpisy związane z podróżami:

About the author /


Related Articles

Ostatnio dodane: