Akademiki Wrocław noclegi

rp_wakacje3.jpgKiedy wyjeżdżamy na wakacje lub urlop, chcemy zabrać ze sobą nasze ukochane zwierzę. Pół biedy, jeśli jest to mysz czy szczur, gorzej jeśli jest to na przykład labrador. Niemniej jednak turystyka rozwija się również w taki sposób, by spełniać oczekiwania miłośników zwierząt.

W zasadzie większość kwater prywatnych przyjmuje już zwierzęta. Zwłaszcza agroturystyka daje takie możliwości i chętnie gości pod swoim dachem psy czy koty gości. Chyba tylko tak zwane luksusowe hotele nie pozwalają mieszkańcom na przywożenie domowych pupili.
Inna kwestia to transport zwierzęcia. Przewożenie dużego psa środkami komunikacji publicznej może wzbudzić negatywne reakcje współpasażerów. Małe zwierzątko szybciej podbije serca innych ludzi, jednak nie zawsze nasz pupil to puchate urocze stworzenie.
Ale można już naocznie stwierdzić, że pod tym względem jest lepiej niż w ubiegłych latach. Turystyka coraz częściej uwzględnia potrzeby właścicieli zwierząt, a nawet wychodzi im naprzeciw. To chyba dobra zmiana.

Podobne wpisy związane z podróżami:

About the author /


Related Articles

Ostatnio dodane: